دسته‌بندی نشده

آخرین خبر از سایت Paidverts پیدورتز – بازگشت به روز های پر سود

آخرین خبر از سایت Paidverts پیدورتز و بازگشت به روز های پر سود

 

PaidVerts

 

 

سلام و وقت بخیر به عزیزان Bia2Mah


 

همانطور که قبلا بطورر مخصتر فرمودیم سایت paidverts طی بیانیه ای در همان صفحه بعد از login نوشته است که سایت در حال طراحی برنامه ریزی به منظور افزایش سود می باشد.


که این شامل تبلیغات با ارزش ، پوینت ها ، و … می باشد.

قبل تر نیز به آموزش کسب درامد از Paidverts پرداخته ایم و بار ها هم عرض شده که کسب درامد دلاری سایت پیدورتز بسیار شبیه به paidspot و adaxel می باشد.

 

 

 

 

 

http://s6.picofile.com/file/8246572918/paidverts_comes_back_Bia2Mah_ir_.png

 


 

همانطور که در تصویر فوق نیز مشخص هست ، سایت به روز های پر سود بشارت داده شده است ، که البته در فعل حال در حال برنامه ریزی و سیاست گذاری هستند که امیدواریم به زودی شاهد سایت Paidverts همراه با تبلیغات با ارزش و بازگشت سود در زمان کوتاه تر باشیم.

 

 مطالب مرتبط

2 thoughts on “آخرین خبر از سایت Paidverts پیدورتز – بازگشت به روز های پر سود”

  1. میدونم که از paidspot برداشت کردید من تو paidspot فعالیت دارم منظورم اینه که اطلاعاتی اگه ازش دارید ممنون میشم . مثلا : مثل paidspot امتیازی هست؟؟ میشه تو یه روز چند تا پک خرید؟؟پاسخ : سلام عزيز دل حداقل خرید ، بسته های تبلیغاتی ۵ دلار هست. و به صورت نامحمدود میشه خرید. و خیر امتیازی نیست. بسته میخری و به عنوان درصدی بازگشت پول بصورت تبلغات خواهی داشت. ۲- یک سایت بود که به adaxel مشکوک بود. باز هم مشکلي بود با ما راحت باشيد

  2. سلام. این سایت چطوره توش فعالیت کنیم adaxel فک کنم از paidspot بهتر باشه؟؟؟ پاسخ : سلام عزيز دل چون من خودم از paiddspot بار ها برداشت کردم پس پید اسپات و پیشنهاد میکنم. باز هم مشکلي بود با ما راحت باشيد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته