Marketing | بازاریابی آنلاین

کسب در امد از طریق کوتاه کردن لینک توسط سایت OPizo

کسب در امد از طریق کوتاه کردن لینک توسط سایت OPizo

معرفی سایت OPizo – کسب درامد از سایت OPizoثبت نام کنید

 

 


قبلتر با شما در مورد خلاقیت و کسب درامد از ان بیشتر صحبت کرده ایم ، اینبار نیز میخاهیم سایتی را معرفی کنیم که به همین خلاقیت بی ربط نیست !!! سایت که میتوانید با کوتاه کردن لینک ادرس ها ، و نمایش ان به دیگران کسب درامد کنید.

کافیست در این سایت ثبت نام کنید و بوسیله ی آن لینک های خود را کوتاه کنید ولینک های کوتاه شده ی خود را  جایگزین لینک های قبل کنید.

این روش کسب درآمد در منزل مجانی و بدون هیچگونه سرمایه انجام میشود و تنها نیازمند این است که لینک های شما به درستی در اینترنت منتشر شود.

 

OPizo چیست؟ لینک های شما را به لینک های درآمدزا تبدیل میکند برای مثال شما بعد از کوتاه کردن لینک هایتان برای هر بازید از لینک های شما مبلغ ۶ هزارتومان کسب خواهید کرد وهنگامی که درآمد شما به ۱۰ هزار تومان رسید بصورت خودکار در ۲۰ هر ماه به حساب شما واریز میشودقابل ذکر است همه ی بازدیدهای شما اعم از بازدیدهای خارجی وایرانی شمارش شده و شما میتوانید برای کسب درآمد لینک های خود رادر وبسایت ها ,وبلاگ ها و یا شبکه های اجتماعی قرار دهید.اگر وبلاگ یا وبسایتی دارید میتوانید در مدت زمان کوتاه تمام لینک های خود را به لینک های درآمدزا تبدیل کنید.شما میتوانید با گرفتن زیر مجموعه بدون هیچگونه کسری از حساب زیرمجموعه ۱۰ درصد از درآمد زیرمجموعه را به حساب خود اضافه کنید.دراین صورت هیچ گونه هزینه ای اززیر مجموعه شما کسر نخواهد شد.

برای رفع مشکل تبدیل لینک ها به صورت تکی برای افرادی که دارای سایت یا وبلاگ هستند با استفاده از امکانات OPizo  میتوانید لینک های مد نظر تان را در مدت زمان کمتر از ۱ دقیقه تبدیل به لینک های در امد زا کنید و همچنین در صورت تمایل نداشتن به ادامه کار این قابلیت را حذف کرده و به حالت قبل بازگردید.برای این کار میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید و از منو سمت راست لینک “لینک ساز هوشمند” را را کلیک کنید.در صفحه ای که باز میشود لینک های مورد نظر خود را که قصد دارید به لینک در امد زا تبدیل کنید وارد میکنید.سپس بر روی دکمه “ایجاد و دریافت کد” کلیک کنید و کد ایجاد شده را در وب سایت خود قرار داده.

برای ثبت نام رو تصویر ذیل کلیک کنید.

 کمک گرفته از سایت : پردرامد ها

 

مطالب مرتبط

1 thought on “کسب در امد از طریق کوتاه کردن لینک توسط سایت OPizo”

  1. سلام و خسته نباشید. فک کنم از اپیزو هم مثل فروش فایل بشه درامدزایی کرد نظرتون چیه؟پاسخ : سلام و عرض تحيت بزرگوار بله صدرد. اموزش خاهیم داد مطالب براي شما هستند هر نوع سوالي بود بفرماييد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینها را هم ببینید

بسته
بسته