مقالات نت کار

دانلود خندوانه کیمیا علیزاده | ۸ شهریور ۹۵ | با لینک مستقیم

دانلود خندوانه کیمیا علیزاده و جناب خان | با لینک مستقیم | ۸ شهریور ۹۵

لینک دانلود مستقیم اضافه شد

——————————————————-

دانلود خندوانه کیمیا علیزاده ۸ شهریور ۹۵ – کیفیت عالی

——————————————————-

دانلود خندوانه کیمیا علیزاده ۸ شهریور ۹۵ – حجم کم

——————————————————-

فیلم مسابقات کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶ + حواشی
——————————————————-

دانلود فیلم کامل گفتگوی کیمیا علیزاده در برنامه خندوانه

دانلود فیلم خاطره جالب کیمیا علیزاده از استقبالش در فرودگاه

دانلود فیلم صحبتهای علیزاده با مربی‎اش در برنامه خندوانه

دانلود فیلم احساس جناب خان درباره مبارزات علیزاده در ریو

دانلود فیلم شعر مخصوص جناب خان برای کیمیا علیزاده

دانلود فیلم مبارزه خنده دار تکواندو رامبد و جناب خان

——————————————————-

میهمان: کیمیا علیزاده و خانواده اش
——————————————————-

استندآپ کمدی: جناب خان


گزارش گفتگوی کیمیا علیزاده در خندوانه

دختر مدال آور ایران در المپیک در اولین برنامه تلوزیونی خود بعد از ریو حاضر شد و از روزهای سخت المپیک، استرس ها و حس های خوب و بدی که داشت گفت.


به گزارش “ورزش سه”، کیمیا علیزاده  اولین بانوی مدال آور تاریخ المپیک ایران بعد از بازگشت از ریو در اولین برنامه تلویزیونی اش به استودیو خندوانه رفت و رو در روی رامبد جوان قرار گرفت تا چالش های او با رامبد جوان گفت و گوی جذابی را به همراه داشته باشد.

 

ماجرای سفر طولانی ریو به تهران

کیمیا ابتدای صحبت های خود را با سفر طولانی بازگشت از ریو آغاز کرد: چهارشنبه صبح راه افتادیم و جمعه صبح به ایران آمدیم و از اینکه حضور پرشور مردم را دیدم خیلی خوشحالم از اینکه به عنوان اولین بانو ایرانی در المپیک مدال کسب کردم خوشحالم و آرزوی می کنم در المپیک های دیگر بانوان ایرانی مدال آوری کنند.

استرسی های روز اول

شب قبل از مسابقه همه استرس دارند و من هم خیلی استرس داشتیم و توانستیم این موضوع را کنترل کنم.روانشناسی که در کنار تیم ما بود خیلی به ما انرژی داد و می گفت که رقیبت هم مثل تو الان استرس دارد ریو خیلی ها بد بود و گاهی بارانی بود، گاهی باد و توفان بود و شبی که من مسابقه داشتم شرایط خیلی بد بود و ساعت ۱۱:۳۰ شب خوابم برد.


خیلی راحت خوابیدم و صبح صبحانه مفصل خوردم و ساعت ۱۱ مسابقه داشتم و به راحتی در آن مسابقه حضور پیدا کردم. باور کنید در زمین مسابقه فقط اگر بایستید استرس زاست و زمانی که آنجا حضور داشتم خیلی نگران بودم اما خدا را شکر توانستم نتیجه خوبی به دست بیاورم.

 

شکست با نادواری

 

در بازی دوم با وجود اینکه صورت را زدم و با اعتراض مربی ام ۲ امتیاز را به من دادند و اگر سومین امتیاز را با اعتراض مربی ام داده می شد برایشان خیلی خوب نبود. من خیلی از داوران خواستم که بازبینی کنند اما این کار را انجام ندادند.

 

فقط ٣ جای سالم در بدن

 

زمانی که در تست پزشکی بعد از بازی ها حضور پیدا کردم تنها ۳ جای بدم سالم بود. اگر مصدومیت هایم بیشتر بود اجازه نمی دادند در المپیک حاضر شوم اما با تمام این اوصاف در المپیک حاضر شدم که زمانی که نتیجه کارم را گرفتم خوشحال بودم که روزهای سختی که پشت سر گذاشتم را گذارندم. بازی سومم خیلی سخت بود و نمی خواستم به راحتی کنار بکشم و خدا را شکر توانستم بازی ای که ۵ امتیاز عقب بودم را نتیجه اش را تغییر بدهم.

 

آغاز شانس مجدد برای اولین مدال تاریخ

در مقابل رقیب سوئدی ام خیلی  انگیزه داشتم و تمام انرژی ام را گذاشتم تا بتوانم مدال آوری کنم برای کشورم اگرچه راضی نیستم از کسب این مدال و توقعم از خودم بیشتر از این بود امیدوارم بتوانم در آینده برای کشورم مدال طلا کسب کنم.

 

کیمیا هم عصبانی می شود ؟

همه خشمگین می شوند ولی من اصولا آرام هستم و اگر عصبانی بشوم، خیلی سخت عصبانی می شوم. هیچ وقت اینطور نبودم که تکواندو کار هستم و از حرکات رزمی در عصبانیتم استفاده کنم و اگر خشمگین شوم داد می زنم.

 

می خواهم فیزیوتراپیست شوم

۲۰ سال دیگر، آینده را نمی توانم پیش بینی کنم ولی دوست دارم فیزیوتراپی بخوانم و دوست دارم در مطب خودم باشم، در حال درمان و به این کار علاقمند هستم.

 

واقعیت برد و باخت ورزش را نباید فراموش کنیم

می خواهم همه بدانند که بازی یک سرش برد است و یک سرش باخت. یک روزی کیمیا علیزاده قهرمان است و یک روز نمی تواند مقام کسب کند. این موضوع را برای خودم نمی گویم بلکه برای اتفاقی که برای پسرهای تکواندو افتاد و المپیک برای آنها با شانس همراه نبود که این جزوی از ورزش است.یکسری از ورزشکارانمان حقشان برد بوده و نتوانستند مدال کسب کنند

 

همراهی مربی کودکی؛ بهترین اتفاق

فدراسیون همه چیز را برای من تهیه کرد و یک تصمیم درست گرفت که من با مربی خودم، مربی ای که از ۷ سالگی با او بودم به المپیک بروم. این بهترین و بزرگترین کاری بود که برای من انجام دادند و بابت این موضوع از آنها تشکر می کنم. ” در میان صحبت در مورد صحبت درباره مهرو کمرانی به صورت زنده با او تماس تلفنی گرفته شد و هم رامبد و هم کیمیا از زحمت های او تشکر کردند.”

 

کمرانی در این مکالمه گفت : آرزوی خوشحالی برای همه مردم ایران کرد و از اینکه توانست لبخند را روی صورت قهرمان ایران آورده ابراز خرسندی کرد و در ادامه پس از صحبت با رامبد جوان بار دیگر برای آرزو کرد که کیمیا بتواند این خنده را به صورت مردم ایران بازگرداند.

 

پیام رهبر؛ یک اتفاق عالی

 

مقام معظم رهبری و رئیس جمهور پیام تبریک برای من فرستادند که باعث شد انگیزه من برای ادامه کارم بیشتر بشود و یکی از روزهای خوبی زندگی ام را پشت سر گذاشتم و همین موضوع باعث ایجاد انگیزه در ادامه کارم شد.

 

جناب خان وارد می شود

جناب خان با ورود شوخی های خنده دار و بامزه ای را آغاز کرد و حول صحبت های او درباره تکنیک های تکواندو بود. در این حین درباره رنگ کمربند با جناب خان صحبت شد که کیمیا مدام می خندید. در این حین از نوع خوابیدن کیمیا سوال شد که او گفت:اکثر خواب هام یادم نمی ماند ولی خیلی وقت ها شده که از خواب بپرم و بیدار شوم، اکثر خواب دیدم که دزدیده شدم و به من حمله شده است.

 

دعوت جناب خان از کیمیا برای مبارزه

پیشنهادهای مبارزه جناب خان به کیمیا علیزاده با عمه اشرف برای یک راند و نقد کردن چک دوستش در دو راند که در نهایت کیمیا راضی شد با عمه اشرف یک مبارزه داشته باشد اما مبارزه برای نقد کردن چک توسط رامبد جوان رد شد.

 

لبخندی که کیمیا روی لبان بچه های کار خواهد آورد

کیمیا علیزاده به رسم مرسوم برنامه خندوانه که قصد دارد چه کاری برای خوشحالی دیگران انجام بدهد  گفت: قبل از اینکه به این مسابقه بروم خیلی فکر کرده بودم و از خدا خواسته بودم که به بچه هایی که بی سرپرست هستند یا مشکلات دارند کمک کنم و لبخند را روی لب های بچه های کار ایجاد کنم و همان لحظه خوشحالی آنها برایم خیلی با ارزش است.

 

در پایان برنامه آهنگ ترکی به خاطر آذری بودن کیمیا علیزاده توسط جناب خان خوانده شد و به خانواده او و تمام آذری زبان های ایران تقدیم شد.

 

در پایان کیمیا به همراه پدر، برادرش و رامبد جوان عکس سلفی با جناب خان گرفتند تا این خاتمه گفت و گو دختر مدال آور المپیک باشد.


بیوگرافی کیمیا علیزاده[۲] (زاده ۱۹ تیر ۱۳۷۷ کرج)، تکواندوکار ایرانی است. تا المپیک ریو ۲۰۱۶ پسوند نام وی به دلیل یک اشتباه کوچک زنورین درج شده بود[۳] او در بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ در کلاس وزن ۵۷ کیلوگرم زنان برنده مدال برنز شد.


وی نخستین و تنها زن ایرانی است که در تاریخ ایران در بازی‌های المپیک، برنده مدال شده‌است.[۴][۵] کیمیا با هیجده سال سن جوان‌ترین مدال آور تاریخ ایران در ادوار المپیک است. پیش از او ناصر گیوه‌چی در المپیک ۱۹۵۲ هلسینکی کم‌سن‌ترین مدال‌آور ایران با ۱۹ سال سن بود.[۶] وی همچنین در رتبه ۶ از میان ۶۵۵ زن در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم قرار دارد.[۷][۸]


اطلاعات شخصی
نام کامل کیمیا علیزاده زنوزی
زادهٔ ۱۹ تیر ۱۳۷۷ (۱۸ سال)
 ایران
محل اقامت کرج
سال‌های فعالیت ۲۰۱۳ به بعد
قد ۱۸۵
وزن ۵۷–۶۳
وبگاه http://kimiaalizadeh.ir
ورزشی
ورزش تکواندو
مربی مهرو کمرانی
دستاوردها و عنوان‌ها
بالاترین رنکینگ جهانی جایگاه ششم در وزن ۵۷- از میان ۶۵۵ نفر

زندگی نامه

کیمیا به گفته پدرش ۱۹ تیرماه سال ۱۳۷۷ در کرج از خانواده‌ای آذری زاده شد. مادرش اهل اردبیل و پدرش نیز اهل شهر کوچکی به نام زنوز در نزدیکی تبریز می‌باشد.[۹]

آغاز دوره حرفه‌ای

کیمیا علیزاده بسیار زود پدیده تکواندو لقب گرفت و مربیان تیم ملی روی مدال‌آوری او در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون حساب کرده بودند. از علیزاده که آن موقع در وزن منهای ۶۲ کیلوگرم شرکت کرده بود، به عنوان یکی از طلایی‌های کاروان ورزشی ایران یاد می‌شد. او به کره‌جنوبی هم سفر کرد اما بدون اینکه در مسابقه‌ای شرکت کند، تنها نظاره‌گر مبارزه دیگر تکواندوکاران بود. زیرا مسوولان برگزارکننده مسابقات به علیزاده مجوز شرکت در رقابت‌ها را ندادند.[۱۰] خودش، مسوولان تکواندو و به طور کلی مسوولان ورزش کشور شوکه شدند. اما اتفاقی بود که رخ داد، وقتی که به سن پایین علیزاده ایراد گرفتند و طبق قانون او به دلیل نرسیدن به سن ۱۷ سالگی از بازی‌های آسیایی دور ماند. فدراسیون تکواندو نسبت به این موضوع شکایت کرد، اما مسوولان مسابقات نپذیرفتند تا تغییرات گسترده در قوانین تکواندو علیزاده را از بازی‌های آسیایی بازدارد. او اما ناامید نشد و در مسابقات جهانی مدالی کسب کرد که در تاریخ تکواندو بی‌سابقه بود.[۱۱]

المپیک ریو ۲۰۱۶

راهیابی

کیمیا علیزاده نماینده ایران در وزن دوم المپیکی زنان پس از یک دور استراحت به مصاف «فیتریانا یوسف» از اندونزی رفت و ۱۹ بر صفر برنده شد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد،[۱۲] او در دومین گام به مصاف «نیاما گارانگ» از نپال رفت، که در این دیدار نیز با نتیجه ۱۵ بر ۲ در پایان راند دوم برنده شد و ضمن راهیابی به فینال رقابت‌های وزن ۵۷- کیلوگرم، سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ را هم برای ایران بدست آورد.[۱۳]

کسب مدال برنز

کیمیا علیزاده در نخستین مبارزه المپیکی[۱۴] خود مقابل آنا زانینویک از کشور کرواسی به پیروزی رسید و مجوز ورود به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات را دریافت نمود.[۱۵][۱۶]

کیمیا علیزاده در مصاحبه پس از مبارزه اول خود اعلام کرد، همیشه مبارزه اول مانند فینال است و من در این مبارزه همانند انتظارم ظاهر نشدم.[۱۷][۱۸]

او سرانجام در مقابل حریف اسپانیایی با نتیجهٔ ۸ بر ۷ شکست خورد. در ادامه با توجه به صعود حریف اسپانیایی او به فینالِ این وزن،[۱۹] علیزاده در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز مسابقه داد و در دیدار ماقبل رده‌بندی از سد حریف تایلندی گذشت و راهی مرحله رده‌بندی شد.[۲۰][۲۱] وی در دیدار رده‌بندی با شکست رقیب سوئدی‌اش ضمن کسب نشان برنز، توانست عنوان نخستین بانوی مدال‌آور ایران در المپیک را به‌دست‌آورد.[۲۲][۲۳]

واکنش‌ها

  • رهبر معظم انقلاب: من از صمیم قلب از همه زنان ورزشکاری که در عرصه بین‌المللی با حجاب حضور دارند تشکر می‌کنم.[۲۴]
  • دکتر حسن روحانی؛ رئیس جمهور: دخترم کیمیا، همه مردم بویژه بانوان ایران‌زمین را شاد کردی؛ شادی همیشگی را برایت آرزومندم.[۲۵]
  • شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس‌جمهوری: بی‌تردید این افتخارآفرینی که با غیرت و سختکوشی و شجاعت و اعتمادبه‌نفس مثال‌زدنی شما نصیب کشورمان شد، در تاریخ این دیار و در خاطره مردمان آن به‌ویژه دختران و زنانمان مانا بوده و افق‌های روشنی را فراروی ورزش زنان در دولت تدبیر و امید خواهد گشود…[۲۶][۲۷]
  • علی لاریجانی رئیس مجلس: «با پایان یافتن رقابت‌های المیپیک ریو کسب موفقیت‌های کاروان ورزشی کشورمان در این دوره از مسابقات را تبریک گفته و از تمامی مدال‌آوران و افتخارآفرینان تجلیل می‌کنم. جوانان عزیز و غیرتمند کشورمان با تمام توان خویش به رقابت با حریفان پرداختند و نتایج خوبی را در برخی رشته‌ها به دست آوردند که مایه شادی و مباهات ملت شریف ایران شد و در چند رشته نیز علی‌رغم تلاش‌ها و سعی فراوان موفقیتی به دست نیامد که ضرورت دارد با بررسی و برنامه‌ریزی نسبت به رفع این نواقص و افزایش آمادگی و توانمندی‌ها برای دوره‌های بعدی اقدام کرد. در این جا لازم می‌دانم به طور ویژه از افتخارآفرینی خانم کیمیا علیزاده بانوی قهرمان ایران که برای اولین بار نیز در رقابت‌ها المپیک موفق به کسب مدال شدند تقدیر و تشکر کرده و این موفقیت را به تمام بانوان کشورمان تبریک و شادباش می‌گویم. در پایان ضمن تبریک مجدد کسب موفقیت‌های ورزشکاران سرافراز، سربلند و عزت جوانان عزیز کشورمان را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.»[۲۸]
  • سازمان ملل متحد:: «کسب مدال برنز از سوی کیمیا علیزاده در ریو ۲۰۱۶ و مهمتر از آن هموار ساختن راه دیگر بانوان برای دنبال کردن رویاهای خود در زمینه ورزش را به وی تبریک می‌گوییم.’کیمیا علی‌زاده این تکواندوکار ایرانی به نخستین ورزشکار زن تاریخ ایران تبدیل شد که برای کشورش در المپیک صاحب مدال شده است. دراین پیام تبریک از کیمیا به عنوان منبع الهام بخش یاد شده و در ادامه موفقیت وی را سازمان ملل به همه ایرانیان تبریک گفته است.»[۲۹]
  • وزارت ورزش و جوانان ایران: «آرزو می‌کنیم و امیدواریم دختران و زنان ایرانی، با تلاش و کوشش بیشتر، موانعی را که سر راهشان قرار دارد کنار زده و قله‌های بلندتری را فتح کنند.»
  • ترانه علیدوستی، بازیگر سینما: تازه دوره‌های بعد معلوم میشه برای همتایانت چه کردی؛ بهشون اعتماد به نفس دادی و فهموندی این عرصه صحنه اونها هم هست.[۳۱]
  • لیلا حاتمی، بازیگر: تاریخ به تو افتخار می‌کند.[۳۲]
  • ده‌ها هزاران تن از مردم ایران در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام، به وی تبریک گفتند.[۳۳]

عناوین ورزشی

رتبه سال مسابقات شهر وزن دسته‌بندی امتیاز
عدم حضور ۲۰۱۳ مسابقات قهرمانی آسیا جاکارتا -۵۲ جوانان ۳٫۰۰
عدم حضور[۳۴] ۲۰۱۴ بازی‌های المپیک جهانی صلاحیت Taipai شهر -۵۵ جوانان ۳٫۰۰
۱. ۲۰۱۴ قهرمانی جهان Taipai شهر -۵۲ جوانان ۳۵٫۰۰
۱. ۲۰۱۴ مسابقات آزاد کره گیونگجو -۵۹ جوانان ۳٫۵۰
۱. ۲۰۱۴ المپیک تابستانی جوانان نانجینگ -۶۳ جوانان ۵۰٫۰۰
۱. ۲۰۱۴ بازی‌ها آزاد ترکیه آنتالیا -۵۹ جوانان ۳٫۵۰
۱. ۲۰۱۵ مسابقات جام فجر تهران -۵۷ ارشد ۷٫۰۰
۲. ۲۰۱۵ مسابقات آزاد هلند آیندهوون -۵۷ ارشد ۵٫۰۰
۳. ۲۰۱۵ قهرمانی جهان چلیابینسک -۵۷ ارشد ۳۰٫۰۰
۳. ۲۰۱۵ قهرمانی جهان مسکو -۵۷ ارشد ۳۰٫۰۰
عدم شرکت ۲۰۱۵ قهرمانی جهان منچستر -۵۷ ارشد ۶٫۰۰
۱. ۲۰۱۶ انتخابی المپیک مانیل -۵۷ ارشد ۳۰٫۰۰
۱. ۲۰۱۶ یونان گسترش تسالونیکی -۶۲ ارشد ۷٫۰۰
۳. ۲۰۱۶ المپیک ۲۰۱۶ ریو ریو دو ژانیرو -۵۷ ارشد

حریفان و مسابقات[۳۵]

سال ۲۰۱۳

یک هشتم نهایی نیکین گوآن ۶ : ۴ کیمیا علیزاده

سال ۲۰۱۴

یک شانزدهم نهایی مادلین فولگمن ۹ : ۸ کیمیا علیزاده

سال ۲۰۱۵

مسابقات قهرمانی جهان

وزن منفی ۵۲ جوانان
یک شانزدهم نهایی کیمیا علیزاده ۱۲ : ۰ تیلور مک لود
یک هشتم نهایی کیمیا علیزاده ۲۱ : ۰ گلودی گواکی ماسال
یک چهارم نهایی کیمیا علیزاده ۱۱ : ۰ آندریانا آسپرگاکا
نیمه نهایی کیمیا علیزاده ۳ : ۰ چاعو سودر
فینال کیمیا علیزاده ۹ : ۱ نات روندا

مسابقات قهرمانی کره

نیمه نهایی کیمیا علیزاده ۱۳ : ۷ ویلیامز لورن
فینال کیمیا علیزاده ۷ : ۱ لیزا مارتینا

مسابقات المپیک جوانان

وزن منهای ۶۳ کیلوگرم
یک هشتم نهایی کیمیا علیزاده ۲۳ : ۰ اورنلا سوکنز
یک چهارم نهایی کیمیا علیزاده ۱۵ : ۲ پانمانز
نیمه نهایی کیمیا علیزاده ۱۲ : ۲ ناتالیا گومز
فینال کیمیا علیزاده ۱۰ : ۷ یولیا تروتینا

مسابقات آزاد ترکیه:

وزن منهای ۵۹ کیلوگرم
نیمه نهایی کیمیا علیزاده ۶ : ۰ کرنا آرگین زهرا
فینال کیمیا علیزاده ۸ : ۱ آگریس زلیا
جام فجر وزن منهای ۵۷ کیلوگرم
نیمه نهایی کیمیا علیزاده ۱۹ : ۷ محمدی، ریحانه
فینال ZENOORIN، کیمیا ۱۳ : ۲ بهاره نادرخانلو
مسابقات آزاد هلند

وزن -۵۷

نیمه نهایی کیمیا علیزاده ۲ : ۱ داریا ژوراولوا
فینال JONES، جید ۴ : ۳ کیمیا علیزاده
مسابقات قهرمانی جهان

وزن -۵۷

۱/۳۲-آخر کیمیا علیزاده ۱۰ : ۰ مگدانلا لپوروسکا
۱/۱۶-آخر کیمیا علیزاده ۴ : ۳ زوبکیک، مارتینا
یک هشتم نهایی کیمیا علیزاده ۵ : ۴ لوییس، شاین
یک چهارم نهایی کیمیا علیزاده ۱۰ : ۹ جید جونز
نیمه نهایی هامادا، مایو ۵ : ۳ کیمیا علیزاده
مسابقات جایزه بزرگ قهرمانی جهان

وزن -۵۷

۱/۸-آخر کیمیا علیزاده ۲ : ۰ راشل قرفه
۱/۸-آخر کیمیا علیزاده ۲۲ : ۱۰ بیل گوم لین
۱/۸-آخر کیمیا علیزاده ۱۲ : ۰ هوانگ، یون-ون
نیمه‌نهایی کیمیا علیزاده ۸ : ۴ زوبکیک، مارتینا
فینال کیمیا علیزاده ۴ : ۳ جید جونز
مسابقات جایزه بزرگ

وزن -۵۷

یک شانزدهم کیمیا علیزاده ۱۸ : ۶ دیه دیو، بینتا
یک هشتم نهایی جید جونز ۳ : ۲ کیمیا علیزاده

سال ۲۰۱۶

انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶

وزن -۵۷

یک چهارم نهایی کیمیا علیزاده ۱۹ : ۰ یوسف، Shaleha Fitriana
نیمه‌نهایی کیمیا علیزاده ۱۵ : ۲ گورانگ، از Neema
فینال کیمیا علیزاده ۳ : ۲ HARNSUJIN، Phannapa
مسابقات یونان

وزن -۵۷

نیمه نهایی کیمیا علیزاده ۷ : ۱ JOVIC VUJAKOVIC، جنس زنبق و سوسن
فینال کیمیا علیزاده نامشخص گلاسنویچ، نیکیتا

المپیک ریو ۲۰۱۶

مقدماتی کرواسی انا زانینوویک ۶ : ۷ کیمیا علیزاده
یک چهارم نهایی اسپانیا کالوو گومز ۸ : ۷ کیمیا علیزاده
انتخابی رده‌بندی تایلند هانسوجین فاناپا ۱۰ : ۱۴ کیمیا علیزاده
دیدار رده‌بندی سوئد نیکیتا کلانویک ۰ : ۵ کیمیا علیزاده

 


برنامه خندوانه فصل سوم


نام برنامه : خندوانه


کارگردان : رامبد جوان


پخش : شبکه نسیم


خلاصه داستان : بعد از دو سری پخش خندوانه با موفقیت باور نکردنی همراه بود رامبد جوان سری سوم خندوانه را با قدرت و آیتم های متفاوت تری تهیه کرد خندوانه قصد دارد تا فرهنگ شوخى کردن رو بررسى کند و شکل صحیح و عمومى آن را پیدا کند و آن رو ترویج بدهد.خندوانه ایها معتقد هستند که اگر ما در یک روز اصلا نخندیم اون روز، روز بدى بوده. پس بیاین با هم یاد بگیریم که چطور مى شه شاد بود و خندید و این امر مهم رو به دیگران هم سرایت داد.

 

برچسب ها: دانلود خندوانه کیمیا علیزاده | ۸ شهریور ۹۵ | با لینک مستقیم، دانلود خندوانه کیمیا علیزاده و جناب خان | دوشنبه ۸ شهریور ۹۵، دانلود خندوانه کیمیا علیزاده و جناب خان | ۸ شهریور ۹۵ | لینک مستقیم، کیمیا علیزاده در خندوانه – آپارات، دانلود خندوانه با حضور کیمیا علیزاده، دانلود خندوانه با حضور کیمیا علیزاده/دوشنبه ۸ شهریور، دانلود خندوانه با حضور کیمیا علیزاده و جناب خان، دانلود خندوانه ۸ شهریور ۹۵ کیمیا علیزاده با لینک مستقیم و کیفیت عالی، کیمیا علیزاده بعد از بازگشت از ریو در خندوانه ۸ شهریور ۹۵، خندوانه کیمیا علیزاده


انتهای پیام/

دانلود خندوانه کیمیا علیزاده و جناب خان | با لینک مستقیم | ۸ شهریور ۹۵

 
 
 

منبع: نسیم، ویکی پدیا


برچسب ها: کیمیا علیزاده میهمان امشب خندوانه(عکس)، بیوگرافی کیمیا علیزاده مهمان خندوانه+ماجرای خواستگاری و عکس، دانلود خندوانه با حضور کیمیا علیزاده، عکس/ کیمیا علیزاده در خندوانه، کیمیا علیزاده | ماجرای خواستگاری از کیمیا علیزاده | بیوگرافی و عکس، کیمیای تکواندو ایران امشب در خندوانه، دانلود خندوانه ۸ شهریور ۹۵ کیمیا علیزاده با کیفیت عالی و کم حجم، دانلود خندوانه کیمیا علیزاده | ۸ شهریور ۹۵ | لینک مستقیم


_______________________________________________________________________________

حتما توصیه میکنم مقالات زیر را یکبار مطالعه بفرمایید :

آموزش کسب درآمد از وبلاگ در ۱۰ قدم ساده

تمامی ۴۰ روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران

چگونه از صفر تا صد یک کسب و کار اینترنتی تاسیس کنیم

۱۰ ایده ناب و جدید کسب درامد از تلگرام | سال ۹۷

کسب درامد از اینترنت بدون هیچ تخصصی | تضمینی

 

_______________________________________________________________________________

 

اتمام مقاله /

منبع : Bia2Mah.ir

موفق و پرسود باشید.

0 0 vote
Article Rating
پیج اینیستاگرام نت کار | Netkaar.ir

admin

نجفی هستم از سال 92 در خدمت شما هستیم :) مطالعه میکنم می نویسم ؛ علاقه من به دنیای دیجیتال وصف ناپذیر هست. همیشه سعی کردم هرچی راجع به کسب و کار های اینترنتی ، سئو ، بازاریابی ، افزایش فروش و کسب درامد اینترنتی دلاری ، ریالی و غیره بلد هستم رو به اشتراک بزارم :)

مطالب مرتبط

بهم خبر بده ! اگر جوابی داده شد :)
خبر چیو بدم؟
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

اینها را هم ببینید

بسته
بسته